Telefon:

0(312)395 5996-395 5976

OSTIM MAH.AGAÇ METAL SANAYI.1419 CAD.1434 SK.NO: 7 YENIMAHALLE ANKARA

HOŞ GELDİNİZ!

Daş Elektrik Inş. Taah. Tic. Ltd. Şti

1983 yılında Hıdır DAŞ tarafından kurulan firmamız, her türlü elektrik malzemeleri satışı, elektrik tesisat ve taahhüt işleri yapmayı hedefleyerek yola çıkmıştı. 

2004 yılında şirketleşerek profesyonel bir kuruluş olarak bugünkü halini almıştır. Büyüyen kapasitesine ve artan pazar taleplerine uyum sağlayan Ankara Daş Elektrik,  çeyrek asırlık geçmişi ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur.

Firmamız Ocak 2011 tarihinde  1419.Cadde (eski 27.) üzerinde açılan yeni mağazamız  5 katlı 1500 m2 olarak hizmete girerek müşterilerine verdiği hızlı ve kaliteli hizmeti kesintisiz hale getirmiştir.  Bayisi olduğumuz markalarla birlikte sektördeki gelişmeleri de yakından takip eden firmamız, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına uygun çözümleri "Doğru Zamanda" sağlayarak referans listesini de her geçen gün genişletmektedir. 2008 yılının Mart ayında açılan Aydınlatma Mağazamız, farklı çizgisiyle sektörde iddialı ve yeni bir soluk olarak ışığın büyülü dünyasında profesyonel çözümler üretmeyi amaçlamaktadır. Tüm bunların yanı sıra "İnşaat, Proje, Uygulama ve Taahhüt işleri de" kaliteden ve dürüstlükten ödün vermediğimiz hizmetler içinde bulunmaktadır. Şirketimiz Schneider Electric Ankara bayisidir. 

Gerek kamuda gerekse özel sektörde titizlikle yürüttüğümüz çalışmalarla, sizin için sadece tedarikçi firma değil, en uygun çözümleri üreten partneriniz olmak,  bundan sonra da hedeflerimiz arasında olacaktır.

Geçmişten bugüne başarıyla tamamladığımız işlere ilişkin referanslarımızın bir bölümü "Referanslar" sayfamızda bilgilerinize sunulmuştur.